Socken bedrucken: Sublimation (Polyester) VS 360 Grad Druck (Baumwolle)

Tiskové ponožky: Sublimace (polyester) vs. 360 stupňů tlak (bavlna)

V tvůrčím světě módy Personalizované produkty Více se dnes zeptal než kdy jindy. Důraz je zaměřen zejména na tisk ponožek s jednotlivými vzory. Obzvláště jsou zde obzvláště oblíbené dvě techniky tisku: sublimace pro polyesterová a 360 stupňový tlak na bavlnu. Luna Socks, inovativní startup z Berlína, má velkou část při vyvážení 360 stupňového tlaku na bavlněné ponožky na tržní zralost. Chtěli bychom vám dnes poskytnout hlubší vhled do těchto technik.

Tlak subblimace na polyester

Sublimační tlak je rozšířený proces tisku, který se používá hlavně na syntetických materiálech, jako je polyester. Tato technologie je primárně oblíbená kvůli své schopnosti produkovat jasné a odolné barvy. Umožňuje tisk komplexních návrhů a vzorů, včetně fotografií a grafiky.

Subblimace odkazuje na proces, ve kterém částice pevných barviv procházejí do plynného stádia, aniž by procházely kapalným stádiem. Při použití tlaku to znamená, že inkoustový pigment, když je zahříván, prochází přímo z firmy do plynného stavu a proniká do tkáně. Když je teplo odstraněno, inkoust znovu ztuhne v tkáni a zůstává tam trvale.

Ačkoli sublimační tlak přináší vynikající výsledky, má významnou nevýhodu: lze jej použít pouze na světlé polyesterové látky. Tato technologie nefunguje dobře na bavlně nebo tmavých tkaninách, protože barvy na bavlně nejsou jasné a na tmavých tkaninách jsou stěží viditelné.

360 stupňů tlaku na bavlnu

Zde přichází do hry 360 stupňový tlak, který byl speciálně vyvinut pro bavlnu. Tento proces tisku, který Luna Socks výrazně přinesl na zralost na trhu, umožňuje vytištěné živé a odolné návrhy na bavlněných ponožkách. Metoda je ideální pro tisk fotografií, díky čemuž je perfektní technologie pro Personalizované ponožky Make, například „foto ponožky“ nebo „pes na ponožkách“.

Výroba personalizovaných ponožek pomocí tlaku 360 stupňů je rozsáhlý proces, který zahrnuje několik kroků:

 1. Plést: Nejprve jsou ponožky pletené. Pletení zajišťuje tvar a základní strukturu ponožek.

 2. Šev na nohou: Po pletení je šití špičky, aby se tvaroval špičku ponožky.

 3. Spanning (stravování): Potom jsou ponožky upnuté, aby si udržely svůj konečný tvar a vyhladily jakékoli vrásky.

 4. Namočte se v absorpci gelu: Potom jsou ponožky ponořeny do absorbujícího gelu. Tento gel umožňuje bavlně lépe absorbovat tiskové inkousty.

 5. Suché v sušičce: Ponožky se poté na hodinu a půl vysuší, aby byly zajištěny, že jsou zcela suché před jejich vytištěním.

 6. Lis: Nyní přichází vzrušující část: tisk. Vybraný design, například psí obličej, je vytištěn přímo na ponožky.

 7. Otočte ponožky vlevo: Po tisku se ponožky otočí vlevo. Toto je důležitý krok k ochraně barev při mytí.

 8. Studené prádlo: Ponožky se poté omývají studenou vodou po dobu 10 minut. Studená voda pomáhá odstranit přebytečný inkoust a opravovat barvy.

 9. Wingle: Po mytí jsou ponožky unavené, aby odstranily co nejvíce vody.

 10. Hot Wash: Potom se ponožky promyjí v horké vodě 90 ° C se speciálními výrobky po dobu jedné hodiny, aby se odstranil přebytečný inkoust.

 11. Opět studené spodní prádlo: Ponožky se znovu omývají ve studené vodě. To pomáhá opravit barvy a odstranit přebytečné chemikálie.

 12. Schnout: Koneckonců, ponožky jsou sušeny a jsou připraveny k nošení!

Na rozdíl od sublimace umožňuje 360 ​​stupňový tisk živé a odolné vzory na bavlněných ponožkách, které absorbují stejně dobře tmavé a lehké tkaniny. Ve srovnání s polyesterem nabízí Cotton také vyšší prodyšnost a pohodlí, což z něj činí ideální volbu pro ponožky.

Luna ponožky: poskytovatel personalizovaných bavlněných ponožek (tlak 360 stupňů)

Luna Socks se umístila jako vynikající mladý startup z Berlína, který společně vyvinul tuto pokročilou 360stupňovou technologii tisku a nyní ji používá k jedinečnému Personalizované bavlněné ponožky k výrobě. Díky vaší povinnosti ke kvalitě a udržitelnosti používáte pouze italskou bavlnu a necháte si ponožky vyrobit malé rodinné podniky v EU. S vaším udržitelným procesem výroby zaručujete nejen vysoce kvalitní ponožky, ale také přispíváte k etickému a ekologicky šetrnému módnímu průmyslu.

Personalizované ponožky

Proč jsou personalizované ponožky perfektním dárkem pro milovníky domácích zvířat?

Personalizované ponožky jsou jedinečné a kreativní dárky, díky nimž je srdce každého milovníka domácích zvířat rychleji. Nabízejí příležitost vyjádřit lásku k domácím mazlíčkům novým a zábavným způsobem. S ponožkami Luna můžete nahrát svůj oblíbený obrázek svého domácího mazlíčka a vytvořit „obličejové ponožky“ nebo „psí ponožky“. S tímto osobním dárkem bude váš mazlíček vždy s vámi, bez ohledu na to, kam jdete!

Kromě toho jsou personalizované ponožky vyjádřením individuality a osobnosti. Říkají něco o nositeli a jsou skutečným okem. A díky vysoké kvalitě bavlny a tlaku, který Luna Sock nabízí, si můžete být jisti, že tyto ponožky vypadají nejen skvěle, ale také se cítí skvěle.

Závěrem lze říci, že personalizované ponožky jsou okouzlujícím a dobře promyšleným dárkem pro každého milovníka domácího mazlíčka. Bez ohledu na to, zda máte na svých ponožkách vytištěno vlastního přítele nebo vyhledávání dárku pro drahého přítele, nemůžete se s ponožkami Luna mýlit. Nabízejí vysoce kvalitní personalizované bavlněné ponožky, které se vyrábějí v EU a používají technologii pokročilých tisku, která umožňuje živé a trvanlivé vzory. Luna Socks přináší radost našich čtyřčlenných přátel a lásky k módě, aby vytvořila produkty, které jsou praktické i osobně. S ponožkami Luna můžete doslova nosit svého mazlíčka na nohou!

A nezapomenout: podporou ponožek Luna podporují také mladé a inovativní startup, který se zavázal k udržitelnosti, kvalitě a etice v módním průmyslu. Vyzkoušejte to a nechte vaši kvalitu a pohodlí Personalizované ponožky přesvědčit!