Příběh za ponožky Luny

Jak to vše začalo

Byl to podzim 2021, když jsem hledal inovativní vánoční dárek pro své rodiče. Během procházky v lese jsem měl skvělý nápad vytisknout našeho psa Luna na bavlněných ponožkách. Moji rodiče milovali dárek a byli šťastní, když viděla Lunu na ponožkách. 

Mnoho mých příbuzných bylo ohromeno ponožky, protože to bylo něco úplně nového, co do té doby nikdy neviděli. Chtěli také takový jedinečný stůl. Následovaly další dotazy.

Na začátku jsem zablokoval a vytiskl všechny ponožky pomocí několika přátel v mém obývacím pokoji v Berlíně. Sousedé byli ohromeni všemi pozůstatky textilu na chodbě. Majitelé obchodů s řemeslnými výrobky přemýšleli, proč jsem hromadil tuny šití vlákna ... zní šíleně, že?

Zní to šíleně, že?

Hungrige Tiere aus dem Tierheim

1 Nákup = 1 jídlo

Pro úkryt

Studna všech zvířat je pro nás stejně důležitá. Od začátku jsme se rozhodli umožnit ostatním zvířatům, aby prostřednictvím našich produktů vytvořili lepší život. Za tímto účelem darujeme jídlo potřebným zvířecím úkrytem každou objednávku.

Kvalita německého textilu

Nejvyšší kvalita

Abychom vyhověli našim vysokým požadavkům, pokud jde o kvalitu a design, jsou všechny ponožky vyráběny s nejmodernějšími procesy tisku, speciálně vyvinuté námi.

Ecolgian Materials

udržitelnost

Luna Socks byla primárně založena, aby poskytla milovníkům domácích zvířat potěšení. Ale také uvažujeme o životním prostředí: jako německá společnost vyrábíme všechny produkty v Evropě a také materiály, jako je bavlna pro ponožky, pocházejí z Evropy. Tímto způsobem jsou dopravní trasy udržovány co nejnižší. Luna Socks chce být do roku 2026 zcela klima -neutrální.

Připojte se k dalším milovníkům psů

Promluvme si mezi sebou

Naše skupina Facebooku je místem setkání pro všechny milovníky psů. Zde můžete klást otázky, získat tipy a předat. Prvních 500 členů obdrží malý dárek. Takže stojí za to být tam brzy.

Přejeme vašemu psovi dlouhý a šťastný život.